GÜZELLİK SIRLARI

GENÇ BİR CİLT İÇİN 5 TEMİZLEME KURALI

Doğru temizleme ve yaşlanma karşıtı bakım arasında nasıl bir bağlantı olabilir? Cildin ilk solma belirtileriyle mücadele etmeye başlarken, güzellik prosedürlerinizi yeni bir seviyeye taşıyın. En özenli ürünler ve bakım çizelgesini sıkı şekilde takip etmeniz gerekecek!

1. Yaşa uygun jel veya köpük

30 yaş üstü cilt temizliğinde uygun olmayan cilt jeli veya daha

kötüsü sabun kullanılmamalıdır. Yumuşak ve nazik ürünler,

yaşınıza uygun olmalı, özenli bir şekilde temizlemeli ve ürünler cilt

kuruluğuna neden olmamalıdır.

2. İki aşamalı temizleme

Makyajın temizlenmesi ve yüzün yıkanması, iki ayrı süreçtir. İlk

önce göz ve yüzdeki makyaj silinmeli, ondan sonra

temizleme jeli veya köpüğüyle yüz yıkanmalıdır. İki fazlı makyaj

temizleme sıvısı mükemmel bir çözüm olabilir: cildi kurutmadan

temizler ve bakım yapar.

3. Özenli peeling

Cildi inceltebilecek veya esnekliğini kaybettirecek her türlü etki,

yaşlanma karşıtı bakım kapsamında kabul edilemez. Büyük taneli

peeling ürünlerini kullanılmamalıdır. Buna karşın yumuşak bitkisel

peelingler ve mikro-peeling ürünlerini tercih etmelisiniz.
4. Hassas hareketler

İnce ve hassas göz çevresinden makyajı silerken pamuk diskine

özel temizleme ürününü bolca döküp, titizlikle masaj çizgilerini

takip edin: üst göz kapağında iç göz köşesinden dış köşesine

doğru; alt göz kapağında ters tarafa doğru hareket edin. Cildi

çekmeyin ve ovalamayın: bu tür hareketler yeni kırışıklıkların

oluşmasına neden olacaktır.
5. Günlük düzen

Gününüz ne kadar yoğun olursa olsun, mükemmel temizleme, akşam bakımının vazgeçilmez parçasıdır. Aynı düzeni kullanarak bakım yapın: makyaj temizleme ürünü - yüz yıkama köpüğü - tonik: böylece sabah göreceğiniz aynadaki kişi sizi hep sevindirecektir!

HIZLI ÜYELİK FORMU

Sizi kimsenin aramasına gerek kalmadan
Kaydınızı kendiniz hemen aktifleştirmek istiyorsanız aşağıdaki
"Hemen Üye Ol" kısmına tıklayın.

FABERLİC GÜZELLİKLER DÜNYASI

Güzelliğin ürünlerini üreten Faberlic ile çok daha güzel görünmek sizin elinizde. Ürünlerimizi üye olup internetten sipariş verebilirsiniz.

123 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Faberlic kozmetik, ürünlerini “Faberlic ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

Her yaş grubuna uygun ürünleri bünyesinde barındıran Faberlic; sizlere kullanırken kazanmayı sunuyor. 18 yaşını doldurmuş herkesin üye olabileceği Faberlic pek çok doğrudan satış yapan firmalara kıyasen çok daha kolay ve daha kazançlı! Kullan tavsiye et kazan! diyoruz. Çünkü en iyisi Faberlic.

ÜST
Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlik Katalog Faberlik Türkiyer Faberlik kayıt Faberlik Üyelik Faberlik Ürünleri Faberlik güncel katalog Faberlik yeni katalog Faberlik online katalog Faberlik Faberlik iletişim Faberlik giriş Faberlik kozmetik Farmasi Farmasi katalog Farmasi Türkiye Farmasi kayıt Farmasi Üyelik Farmasi Ürünleri Farmasi güncel katalog Farmasi yeni katalog Farmasi Farmasi katalog Farmasi Türkiye Farmasi kayıt Farmasi Üyelik Farmasi Ürünleri Farmasi güncel katalog Farmasi yeni katalog Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik