GÜZELLİK SIRLARI

GENÇ BİR CİLT İÇİN 5 TEMİZLEME KURALI

Saç rengini değiştirdikten sonra saçlarınızın yeni yaşamı başlıyor.Parlak rengini ve esnek yapısını korumak için saçlarınızın özel, yoğun bir bakıma ihtiyacı olacak.

Boyama sırasında

Amla yağını içeren KRASA Faberlic (8911–8942) krem boyasını

kullanırken, saçlarınıza muhteşem parlaklık vermek,

güçlendirmek, derinden nemlendirmek ve stresten korumak

için Need More (8947–8951) bakım kapsüllerini kullanın.

Boyadan hemen sonra

Yeni boyanan saçları hemen yıkamayın, birkaç gün bekleyin. İlk ve sonraki tüm yıkamalar için sadece özel şampuan ve saç bakım balsamını (8955, 8957, 8958) kullanın. Bu bakım saçlarınızı pürüzsüz kılar, açılan pulları kapatıp, rengi içeride “hapseder”. Boyalı saçlar için geliştirilmiş ürünler sayesinde saç rengi ilk günkü gibi, saçlarınız ise sağlıklı kalır, aksi takdirde 2-3 hafta sonra saç rengi solar, saçlar kırılmaya başlar, uçları bozulur. Haftada bir defa saçlarınızı maskelerle (8956, 8977, 8963, 8965) şımartmayı unutmayın.

Tarama ve fön

Islak ve özellikle yeni boyanmış saçların taranmasından sakının. Yumuşak saç fırçaları ve seyrek tarakları kullanın. Saç uçlarından başlayıp yukarıya, saç köklerine doğru yavaşça ilerleyin ki, karışık saçlar bozulmasın. Fön çekerken saçların çok fazla kurumasına izin vermeyin. Fön sıcaklığı yüksek olmadan, boyalı saçlar için ılık havayla ve tam olarak kurutmadan fön çekin. Maşayla şekillendirme süresi ise 20 saniyeyi geçmemeli ve kuru saçlara uygulanmalıdır. Bu arada DD-sprey (8994) gibi ısıdan koruyucu ürünleri kullanmayı unutmayın.

Günlük bakım desteği

Boyama işleminden sonra ilk iki hafta havuz tavsiye edilmez ve yıkama - durulama için yumuşak su önerilir. Saç uçlarınıza ayrı bir bakım gerekir: amla yağı içeren sıvı balsam (8967) size bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca boyalı saçlara perma uygulanamaz: iki güzellik işlemi arasındaki süre en az üç hafta olmalıdır!

 

HIZLI ÜYELİK FORMU

Sizi kimsenin aramasına gerek kalmadan
Kaydınızı kendiniz hemen aktifleştirmek istiyorsanız aşağıdaki
"Hemen Üye Ol" kısmına tıklayın.

FABERLİC GÜZELLİKLER DÜNYASI

Güzelliğin ürünlerini üreten Faberlic ile çok daha güzel görünmek sizin elinizde. Ürünlerimizi üye olup internetten sipariş verebilirsiniz.

123 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Faberlic kozmetik, ürünlerini “Faberlic ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

Her yaş grubuna uygun ürünleri bünyesinde barındıran Faberlic; sizlere kullanırken kazanmayı sunuyor. 18 yaşını doldurmuş herkesin üye olabileceği Faberlic pek çok doğrudan satış yapan firmalara kıyasen çok daha kolay ve daha kazançlı! Kullan tavsiye et kazan! diyoruz. Çünkü en iyisi Faberlic.

ÜST
Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlik Katalog Faberlik Türkiyer Faberlik kayıt Faberlik Üyelik Faberlik Ürünleri Faberlik güncel katalog Faberlik yeni katalog Faberlik online katalog Faberlik Faberlik iletişim Faberlik giriş Faberlik kozmetik Farmasi Farmasi katalog Farmasi Türkiye Farmasi kayıt Farmasi Üyelik Farmasi Ürünleri Farmasi güncel katalog Farmasi yeni katalog Farmasi Farmasi katalog Farmasi Türkiye Farmasi kayıt Farmasi Üyelik Farmasi Ürünleri Farmasi güncel katalog Farmasi yeni katalog Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik Faberlic Katalog Faberlic Türkiye Faberlic kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Ürünleri Faberlic güncel katalog Faberlic yeni katalog Faberlic online katalog Faberlic Faberlic iletişim Faberlic giriş Faberlic kozmetik